دکتر غلامرضا رئیسی

متخصص طب فیزیکی و توانبخشی


کلینیک توانبخشی یبوست مز

کلینیک توانبخشی فلج صورت

مطب دکتر رئیسی

تمرين درماني اسكوليوز

درمان اسكوليوزاکثر متخصصین در انجام تمرینات درمانی در این بیماران اتفاق نظر دارند. این تمرینات می توانند عوارض بی حرکتی ناشی از استفاده از بریس را کمتر کرده و تحمل بریس را بهتر نمایند همچنین ممکن است از پيشرفت بیماری جلوگیری نمایند. در حقیقت بخش تكميل كننده برنامه درماني ، انجام تمرينات ورزشي به صورت صحيح و مداوم است که این تمرینات باعث تقویت عضلات ، افزایش انعطاف پذیری ستون فقرات و کاهش خستگی میشو با بريس به جز ورزشهاي تماسي مثل فوتبال و همچنين ژيمناستيك همه فعاليتها قابل انجام است. شنا و بارفيكس بهترين ورزشي است كه مي توان بدون بريس انجام داد.تمرينها به دو صورت با بريس و بدون بريس انجاممي گيرند.

ورزشها رامی توانیداز اینجا دانلود کنید.

عنوان مطالب


آدرس مطب : 1
تلفن : 1 - 1

نظرات کاربران درباره این مطلب :

مینا [ 1391-09-16 ]
با عرض سلام .من به ورزشهای بیماری اسكوليوز احتاج دارم ولی برای دانلود پیام میده که صفحه موردنظر یافت نشد لطفا لینکها را درست کنید. همچنین اگر امکان دارد اطلاعات بیشتری درباره‌ی این بیماری در سایت قرار دهید.

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
بیوگرافیآدرس و تماسنوار عصب و عضلهبیماریهای عضلانی اسکلتی توانبخشی کودکانتوانبخشی دیابتبیماریهای مغز و نخاعارتوز، پروتز، کفش و وسایدردطب ورزشطب سالمندانسوالات پزشکیمطالب تخصصی و فوق تخصصیENGLISHصفحه اصلی