دکتر غلامرضا رئیسی

متخصص طب فیزیکی و توانبخشی


کلینیک توانبخشی یبوست مز

کلینیک توانبخشی فلج صورت

مطب دکتر رئیسی

علل ساده درد 1

۱. استفاده از دمپایی ابری لا انگشتی یکی از علل درد کف پا، مچپا وزانو است عدم رعایت قودمپایی ابری درد پاس های مناسب پا و گیر نداشتن مناسب با پا که باعث انقباض عضلات کف پا می شود باعث درد و خستگی عضلات کف پا عضلات ساق پا و درد زانو می گردد.

درد شست تایپ

۲. تایپ بیش از اندازه با موبایل علت شایع درد شست در جوانان است و می تواند باعث آرتروز زودرس مفصل قاعده شست شود.درد و خستگی ناحیه شست و ایجاد نقاط دردناک از سایر عوارض این کار است.

درد سیاتیک

۳. قرار دادن کیف پول در جیب پشتی با عث فشار به عصب سیاتیک و دردهای تیرکشنده به پا می شود و می تواند باعث سندرم پیریفورمیس گردد. در این حالت عضله ای که عصب سیاتیک از بین آن عبور میکند دچار اسپاسم شده و روی عصب فشار وارد می سازد. شلوار تنگ و کیف بزرگتر و زمان طولانی تر این مشکل را افزایش می دهد.

درد زانو

۴. قرارگرفتن زانو ها روی هم هنگام خواب می تواند با فشار بر بافت نرم درد داخل زانو ایجاد کند یا با فشار بر عصب صافن باعث درد مبهم در زیر کشکک شود.

قرار نگرفتن درست زانوها به کمر نیز یاعث برهم خوردن فرم ستون فقرات شده و درد کمر نیز ایجاد می کند.

ادامه دارد


آدرس مطب : 1
تلفن : 1 - 1

نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
بیوگرافیآدرس و تماسنوار عصب و عضلهبیماریهای عضلانی اسکلتی توانبخشی کودکانتوانبخشی دیابتبیماریهای مغز و نخاعارتوز، پروتز، کفش و وسایدردطب ورزشطب سالمندانسوالات پزشکیمطالب تخصصی و فوق تخصصیENGLISHصفحه اصلی